Josif Pančić

Такмичења

 

Републичко такмичење из историје

II место

Зоран Сарамандић 8-2

 

 

Републичко такмичење из информатике

II место

Владимир Станковић 5-3

 

 

Републичко такмичење из српског језика

III место

Петар Кнежевић 7-3

 

 

Републичко такмичење из технике и технологије и техничког и информатичког образовања

II место

Владимир Јовановић 8-3, дисциплина бродо моделарство

Ранко Матејић 8-2, дисциплина демонстрација и одбрана рада-изложба

 

 

Републичко такмичење из математике

Похвала:

Ранко Матејић 8-2

 

 

Градско такмичење из математике

I место

Велизар Ивановић 4-1
Огњен Радојчић 5-6
Лука Радојевић 6-3

 II место

Андреј Крсмановић 4-1
Вук Живановић 4-2
Павле Узуновић 6-3
Павле Ковачевић 8-2

 III место

Новак Пикеља 4-3
Андреа Петковић 4-1
Ранко Матејић 8-2
Стефан Миленковић 7-5

Похвала:

Андреј Нешић 4-1
Ања Мараш 4-2
Калина Павловић 5-1
Константин Симић 5-3
Александар Бјеловук 7-3

 

 

Градско такмичење из информатике

II место

Владимир Станковић 5-3

 

 

Градско такмичење из српског језика

I место

Петар Кнежевић 7-3
Константин Симић 5-3

II  место

Ленка Пауновић 6-2
Нина Андрић 6-3
Јања Марић 6-2
Катарина Ковачевић 5-6
Калина Павловић 5-1
Јована Николић 5-1
Наталија Лукић 7-4
Душан Вушуровић 7-6

 III место

Ана Јончић 6-2
Бранислава Мијановић 6-3
Нађа Миливојевић 5-2
Наталија Ошаповић 5-4
Софија Станковић 7-3

 

 

Градско такмичење из француског језика

I  место

Дуња Стојановић 8-4

 

 

Градско такмичење из историје

I место

Зоран Сарамандић 8-2

 

 

Градско такмичење из географије

 I место

Зоран Сарамандић 8-2

II место

Јован Танкосић 8-2
Петар Голубовић 8-4

III место

Вук Алексић 8-1
Лука Викало 7-6
Петар Кнежевић 7-3

 

 

Градско такмичење из физике

III место

 Ленка Пауновић 6-2

Похвала

Лука Викало 7-6
 Ранко Матејић 8-2
Андреа Богдановић 6-4

 

 

Градско такмичење из технике и технологије и техничког и информатичког образовања

III место

Владимир Јовановић 8-3, дисциплина бродо моделарство
Ранко Матејић 8-2, дисциплина демонстрација и одбрана рада-изложба

 

 

Градско такмичење соло певача „Златна сирена“

 I место

Дуња Лакић 1/1 - категорија соло песма
Ника Авдаловић 3/1 - категорија соло песма
Павле Крстић 6/5 - категорија соло песма
Павле Крстић 6/5 и Катарина Мирковић 6/5 - категорија дует
Павле Крстић 6/5, Катарина Мирковић 6/5 и Катарина Стајчић 6/2 - категорија терцет
Илијана Трајковић 7/2 и Милица Наумовић 7/2 - категорија дует
Катарина Живковић 8/2 и Уна Петровић 8-5 - категорија дует
Уна Петровић 8/5, Марија Војводић 8/5 и Катарина Живковић 8/2 - категорија терцет
Марија Митровић 8/4 - категорија соло песма
Емилија Станић 8/5 и Марија Митровић 8/4 - категорија дует
Емилија Станић 8/5, Марија Митровић 8/4 и Ива Филиповић 8/5 - категорија терцет

 

 

Градско такмичење из енглеског језика

III место

Емилија Станић 8-5
Сергеј Милосављевић 8-2

 

 

Градско такмичење „Најраспеваније одељење“ - Пријатељи деце Београда

III место

Одељење 4-2 и учитељица Радмила Жежељ

 

 

Општинско такмичење „Најраспеваније одељење“ - Пријатељи деце Чукарице

I место

 Одељење 4-2 и учитељица Радмила Жежељ

 

 

Општинско такмичење из прве помоћи

I место

Екипа ОШ“ Јосиф Панчић“

Марко Стојнић 7-1-капитен екипе
Нина Здравковић  8-4 први техничар
Марко Крндија 8-4 други техничар
Јована Кузман 7-1 трећи техничар
Катарина Башовић 8-4 четврти техничар
Душица Стојнић 7-1 пети техничар

 

 

Општинско такмичење из историје

II место

Зоран Сарамандић 8-2

 III место

Андреа Богдановић 6-4

 

 

Општинско такмичење из српског језика

I место

Нађа Миливојевић 5-2
Катарина Ковачевић 5-6
Калина Павловић 5-1
Нина Андрић 6-3
Ленка Пауновић 6-2
Јања Марић 6-2
Лука Радојевић 6-3

II  место

Јована Николић 5-1
Константин Симић 5-3
Наталија Ошаповић 5-4
Милица Лазић 6-2
Бранислава Мијановић 6-3
Ана Јончић 6-2
Ана Петровић 6-2
Андреа Стојановић 6-2
Марта Секулић 6-4
Соња Селаковић 6-3
Софија Станковић 7-3
Петар Кнежевић 7-3
Наталија Лукић 7-4
Ленка Кнежевић 8-5

 III место

 Соња Селаковић 6-3
Душан Вушуровић 7-6
Лена Ћукаловић 7-6
Миа Петковић 7-6
Теа Шехић 7-1
Сара Марковић 8-6
Ива Ђулић  8-5
Уна Ивановић 8-1

 

 

Општинско такмичење из технике и технологије и техничког и информатичког образовања

I место

Лука Станковић 6-1, дисциплина авио моделарство
Ранко Матејић 8-2, дисциплина демонстрација и одбрана рада-изложба

II место

Владимир Јовановић 8-3, дисциплина бродо моделарство
Лука Шурбатовић 8-5, дисциплина практичан рад по задатку

III место

Милош Зековић 5-6, дисциплина ауто моделарство
Дамјан Стаменић 6-2, дисциплина авио моделарство
Растко Живановић 6-1, дисциплина бродо моделарство

 

 

Општинско такмичење из биологије

II место

Душан Вушуровић 7-6

 Пласман за град: Вук Николић 7-5, Зоран Сарамандић 8-2

 

 

Општинско такмичење из француског језика

I место

Марија Митровић 8-4
Дуња Стојановић 8-4

II  место

Петар Голубовић 8-4
Катарина Вастано 8-2

 III место

Лука Чуквас 8-4

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

II место

Емилија Станић 8-5

 III место

Сергеј Милосављевић 8-2
Катарина Вастано 8-2

 

 

Општинско такмичење из математике ученика млађих разреда

I место

Коста Терзић 3-5
Петар Тошков 3-6
Велизар Ивановић 4-1
Реља Стојиловић 4-3

II место

Новак Пикеља 4-3
Андреј Крсмановић 4-1
Андреј Нешић 4-1
Алекса Тасић 4-3
Константин Донић 4-5

III место

Јован Радић 3-5
Давид Мијатовић 3-4
Лана Новаковић 3-4
Лана Ковачевић 3-6
Јелена Узуновић 4-2
Вук Живановић 4-2
Ања Мараш 4-2
Андреа Петковић 4-3

Похвала:

Јован Грабуловски 3-3
Душан Шућур  3-6
Алекса Павићевић 4-4

 

Општинско такмичење из математике ученика старијих разреда

I место

Калина Павловић 5-1
Константин Симић 5-3
Јована Николић 5-1
Лука Радојевић 6-3
Михајло Митић 7-1
Ранко Матејић 8-2

II место

Марко Ескић 5-2
Илија Илић 5-3
Александар Бјеловук 7-3
Стефан Миленковић 7-5

 III место

Огњен Радојчић 5-6
Христина Поповић 5-3
Павле Јеленић 5-6
Софија Јосиповић 5-1
Исидора Милошевић 5-3
Павле Узуновић 6-3
Ленка Пауновић 6-2
Вук Вукашиновић 7-4
Александар Матејић 7-6
Павле Ковачевић 8-2

Похвале:

Тадија Плећаш 5-4
Катарина Ковачевић 5-6
Душан Дабић 6-2
Андреа Богдановић 6-4
Вук Нектаријевић 7-1
Душан Марић 8-4

 

 

Општинско такмичење из информатике

 I место

Владимир Станковић 5-3

II место

Павле Ковачевић 8-2

 

 

Општинско такмичење из географије

 I место

Зоран Сарамандић 8-2

II место

Лука Викало 7-6
Петар Кнежевић 7-3
Петар Голубовић 8-4
Вук Алексић 8-1
Јован Танкосић 8-2

III место

Бранислав Давидовић 7-2
Константин Чоловић 7-3
Катарина Башовић 8-4

 

 

Општинско такмичење из хемије

II место

Александар Матејић 7-2
Константин Чоловић 7-3

III место

Вук Вукашиновић 7-4

 

 

 Општинско такмичење из физике

 I место

 Ранко Матејић 8-2

II место

 Ленка Пауновић 6-2
Лука Викало 7-6

III место

Растко Живановић 6-1
Андреа Богдановић 6-4
Вук Вукашиновић 7-4
Бранислав Давидовић 7-2
Вук Нектаријевић 7-1

 

 

Општинско такмичење соло певача „Златна сирена“

 I место

Дуња Лакић 1/1 - жанр стари мајстори, класична или савремена соло песма
Ника Авдаловић 3/1 - жанр стари мајстори, класична или савремена соло песма
Павле Крстић 6/5 - жанр стари мајстори, класична или савремена соло песма
Павле Крстић 6/5 и Катарина Мирковић 6/5 - дует стари мајстори, класична или савремена соло песма
Павле Крстић 6/5, Катарина Мирковић 6/5 и Катарина Стајчић 6/2 - терцет стари мајстори, класична или савремена соло песма
Илијана Трајковић 7/2 и Милица Наумовић 7/2 - дует стари мајстори, класична или савремена соло песма
Катарина Живковић 8/2 - жанр дечија забавна песма
Уна Петровић 8/5 и Катарина Живковић 8/2 - дует дечија забавна песма
Уна Петровић 8/5, Марија Војводић 8/5 и Катарина Живковић 8/2 - терцет дечија забавна песма
Марија Митровић 8/4 - жанр популарна забавна песма свих епоха
Емилија Станић 8/5 и Марија Митровић 8/4 - дует популарна забавна песма свих епоха
Емилија Станић 8/5, Марија Митровић 8/4 и Ива Филиповић 8/5 - терцет популарна забавна песма свих епоха

 II место

Клара Кесар 5/6 - жанр дечија забавна песма
Илијана Трајковић 7/2 - стари мајстори, класична или савремена соло песма

III место

Видана Трајковић 5/5 - жанр староградска песма
Видана Трајковић 5/5 и Лена Петровић 5/5 - дует староградска песма

Похвала

Лана Радосављевић 5/6 - жанр народна песма

 

 

Општинско такмичење у одбојци

II место

Општинско такмичење у одбојци за ученице V-VI  разреда, одржано је 22.01.2019. године у сали Спортског центра Жарково. Ученице наше школе су освојиле друго место. Честитамо!

 

 

Општинско такмичење - Песнички сусрети деце и младих Чукарице

Млађи разреди

I место

Теа Мијовић 4-2
песма „Погледај свет очима детета“

Старији разреди

I место

Ива Марјановић 7-4
песма „Оглас“

 

 

Градско такмичење у пливању

I место

Јована Николић 5-1
Андреј Делић 5-5
Никола Докмановић 7-1

 

 

 

Општинско такмичење из атлетике

Општинско такмичење у атлетици одржано 10.10.2018.године у Кошутњаку.

I место

Екипа штафетног трчања VI разред девојчице
(Ива Шотаревић, Ива Бошњак, Соња Селаковић и Ирина Пудар - слика 2)
Мартин Рабреновић 6-2, скок у даљ (слика 5)
Ксенија Томић 8-1, бацање кугле (слика 6)
Екипа штафетног трчања VIII разред девојчице
(Леа Џунић, Оливера Гаврић, Уна Радосављевић и Мина Белић - слика 7)

II место

Ирина Пудар 6-5, трчање на 60м (слика 3)
Тара Милојевић 6-4, бацање кугле (слика 4)
Мина Белић 8.разред, трчање на 60м

III место

Тијана Фридл 4-5, трчање на 60м (слика 1)

 

 

Општинско такмичење из фудбала

II место

Фудбалска екипа - дечаци седмог и осмог разреда

Никола Ђулић 8-5
Иван Ђурић 8-1
Марко Крндија 8-4
Лазар Јовановић 8-4
Марко Бурушић 8-5
Иван Лезић 8-5
Марко Сушић 8-4
Давид Маџгаљевић 7-6
Владимир Јовановић 8-3
Матија Станковић 7-4
Андреј Боровић 8-3
Ђорђе Петровић 8-6

 

 

 


мај 2019.

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења