Josif Pančić

Такмичења 2013-14

ШКОЛСКА ГОДИНА 2013/2014

 

Републичко такмичење из математике

III МЕСТО

Јелена Васиљевић, 8-3

 

Републичко такмичење из гимнастике

I - IV разред дечаци

II МЕСТО

 

 

Регионални центар за таленте

Такмичење ученика петих и шестих разреда основник школа

Информатика и рачунарство

I место

Андреј Мирковић, 6-3

Биологија

II место

Алексеј Спречкић, 6-2

Математика

II место

Петар Лазовић, 6-1

 

 

Републичко такмичење из географије

међу најбољима у Србији

Јована Петровић и Стефан Ферлан

 

Градско такмичење из географије

II место 7.разред

Стефан Ферлан, 7-1
Јована Петровић, 7-6

III место 8.разред

Милан Ђурић, 8-6
Дуња Кисић, 8-5

III место 7.разред

Филип Ферлан, 7-1

 

 

Општинско такмичење из географије

II место 8.разред

Дуња Кисић, 8-5
Милан Ђурић, 8-6
Марија Томовић, 8-2

II место 7.разред

Филип Ферлан, 7-1
Јована Петровић, 7-6
Стефан Ферлан, 7-1

III место 8.разред

Стефан Антић, 8-4
Драгомир Иванковић, 8-3

III место 7.разред

Дина Павловић, 7-2
Филип Рондовић, 7-3

 

 

Општинско такмичење из биологије

5.разред

I место

Вук Малишић, 5-2

II место

Стефан Маринковић, 5-2
Сара Црномарковић, 5-3

III место

Тијана Мијић, 5-4

6.разред

II место

Исидора Ђоковић, 6-2

III место

Мирко Крстић, 6-6
Андреј Дедић, 6-2

7.разред

II место

Никола Гулас, 7-2
Дина Павловић, 7-2
Невена Јеремић, 7-4
Наталија Живадиновић, 7-4

III место

Вукашин Цекић, 7-1
Андреј Ђорђевић, 7-1

8.разред

I место

Ана Патарић, 8-6

II место

Стефан Антић, 8-4
Милан Ђурић, 8-6
Сара Јоцић, 8-2

 

Општинско такмичење из српског језика

5.разред

I место

Стефан Маринковић, 5-2
Тијана Мијић, 5-4
Сара Црномарковић, 5-3
Марија Симовић, 5-1

II место

Радош Јојић, 5-2

6.разред

II место

Исидора Ђоковић, 6-2

III место

Марко Стеванетић, 6-4

7.разред

II место

Андреј Гаврић, 7-6
Анастасија Радоњић, 7-6

8.разред

II место

Стефан Остојић, 8-1

 

Градско такмичење из математике

4.разред

I место

Андреј Јојић, 4-4

5.разред

III место

Радош Јојић, 5-2
Филип Петровић, 5-6

7.разред

III место

Јелена Ивковић, 7-5

8.разред

II место

Јелена Васиљевић, 8-3

 

 

Општинско такмичење из математике

3.разред

I место

Василије Ивановић, 3-4
Марко Попевић, 3-1

II место

Марко Бурушић, 3-5

III место

Душан Марић, 3-4
Јелена Стојаковић, 3-2
Иван Ђурић, 3-1

похвала

Огњен Рађеновић, 3-6
Сара Марковић, 3-6

4.разред

I место

Катарина Милојевић, 4-3
Виктор Волиц, 4-1
Милица Бјеловук, 4-5
Андреј Јојић, 4-4
Анђела Томашевић, 4-6

II место

Соња Шашић, 4-3

5.разред

II место

Марк Стојановић, 5-4

III место

Радош Јојић, 5-2
Филип Петровић, 5-6

6.разред

III место

Марко Стеванетић, 6-4
Мирко Крстић, 6-6
Андреј Мирковић, 6-3

7.разред

III место

Никола Мандић, 7-4
Јелена Ивковић, 7-5
Марко Гагић, 7-3

8.разред

II место

Ана Живановић, 8-6

III место

Јелена Васиљевић, 8-3

 

Градско такмичење из хемије

II место

Ања Ковачевић, 8-6
Милан Ђурић, 8-6
 
 

Градско такмичење из физике

6.разред

III место

Предраг Пешић, 6-5
Марко Стеванетић, 6-4

похвала

Теодора Радојевић, 6-5
Марко Радоичић, 6-4

8.разред

III место

Ања Ковачевић, 8-6

 

 

Општинско такмичење из физике

6.разред

II место

Предраг Пешић, 6-5
Теодора Радојевић, 6-5
Марко Стеванетић, 6-4
Марко Радоичић, 6-4

III место

Немања Ковачевић, 6-4

8.разред

I место

Ања Ковачевић, 8-6

 

 

Градско такмичење из историје

6.разред

II место

Михајло Бургић, 6-2
Исидора Ђоковић, 6-2

III место

Лука Муришић, 6-2
Матеја Алексић, 6-1

8.разред

II место

Милош Вујић, 8-4

 

 

Општинско такмичење из историје

6.разред

II место

Михајло Бургић, 6-2

III место

Матеја Алексић, 6-1
Исидора Ђоковић, 6-2
Лука Муришић, 6-2

7.разред

III место

Филип Ивановић, 7-5

8.разред

II место

Милош Вујић, 8-4

III место

Сташа Кенић, 8-4

 

 

Градско такмичење из енглеског језика

8.разред

III место

Јелена Васиљевић, 8-3

 

Општинско такмичење из енглеског језика

8.разред

III место

Дејана Јеремић, 8-2
Јелена Васиљевић, 8-3
Бланка Ђукић, 8-3
Николина Косанић, 8-4
Феђа Мандић, 8-5
Наталија Ивљанин, 8-6

 

 

Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања

7.разред

III место

Павле Максимовић (енергетика), 7-2

8.разред

II место

Душан Ступар (аутомоделарство), 8-1

III место

Ана Ранковић (маш. техника), 8-1

 

 

Делф

Делф А1

Делф А2

Алексић Ђорђе

Бакоч Ана

Бељић Марко

Бургић Михајло

Чекић Вукашин

Чича-Поткоњак Корана

Ћосић Анђела

Ћосић Исидора

Фратрић Ксенија

Гаврић Андреј

Јевтић Петар

Јовановић Ива

Кнежевић Милица

Лисавац Александра

Митровић Катарина

Муришић Лука

Пејчић Петар

Поповић Мина

Станојевић Анђела

Стрика Алекса

Вучковић Настасија

Иванчев Ана

Ивковић Јелена

Јањић Алекса

Јоцић Сара

Кисић Ања

Кисић Дуња

Кнеселац Сташа

Ковачевић Ања

Лазовић Теодора

Лукић Мила

Милановић Ана

Николић Алекса

Остојић Стефан

Павловић Добрица

Пеулић Маја

Томовић Марија

Трговчевић Јован

Опширније о испиту за полагање ДЕЛФ-а >>>

 

 

Такмичење из музичке културе "Златна сирена"

I место

Теодора Живковић, 5-6
Немања Лазић, 7-3

II место

Илијана Трајковић, 2. разред

 

 

"Најраспеванија одељенска заједница"

I место у школи

одељење 4-1

 

 

Школско такмичење рецитатора

I место и учешће на општинском такмичењу

Јана Јездимировић, 4-1

 

 

Шта знам о саобраћају

 

Укупан пласман ОШ „Јосиф Панчић“ 2 место

Б категорија ОШ „Јосиф Панчић“ 3 место

Ц категорија ОШ „Јосиф Панчић“ 3 место

 

I место

Радош Јојић, 5-2

III место

Милица Милинчић, 8-3
Анеа Вукадиновић, 8-3

 

 

Такмичење из информатике "Programer junior"

финалисти

Бланка Ђукић, 8-3
Лепосава Џоговић, 7-3
Немања Рајковић, 7-3

опширније о такмичењу ...

 

 

Градско такмичење из атлетике

 
ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ
 
Појединачни резултати:

Трчање 300m: Марта Челебић 6-6 III место

 

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

Појединачни резултати:

Трчање 100m: Лука Микић 6-6 II место
Трчање 300m:
Јован Максимовић 6-3 I место
Вис:
Алекса Бонџић 6-4 II место
Кугла:
Тодор Сорак 6-4 II место
4x100m:
Максимовић Јован, Ускоковић Коста, Миленковић Матеја, Микић ЛукаII место

 

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ

Појединачни резултати:

Трчање 300m:Сергеј Ловрековић 8-3I место
4x100m: Ускоковић, Ловрековић, Цолић, Јовановић III место

 


Градско такмичење из кошарке

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ - I МЕСТО


 

Општинско такмичење из атлетике

28.септембар 2013.

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ - II МЕСТО

Појединачни резултати:

Трчање 60m: Драга Јовановић 6-5 I место
Трчање 300m: Марта Челебић 6-6 I место
штафета 4x100m I место

 

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

Појединачни резултати:

Трчање 100m: Лука Микић 6-6 I место
Трчање 300m:
Јован Максимовић 6-3 I место
Даљ:
Коста Ускоковић 6-3 III место
Кугла:
Тодор Сорак 6-4 II место
4x100m:
Максимовић Јован, Ускоковић Коста, Миленковић Матеја, Микић ЛукаI место

 

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

Појединачни резултати:

Трчање 100m: Алекса Ускоковић 8-6 I место
Трчање 300m:
Сергеј Ловрековић 8-3I место
Трчање 800m:
Војин Чавић 8-2I место
Даљ:
Алекса Николић 8-4 I место

 

 

Општинско такмичење из рукомета

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - II МЕСТО

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ - III МЕСТО

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

 

 

Општинско такмичење из одбојке

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - III МЕСТО

 

 

Општинско такмичење из кошарке

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ - I МЕСТО

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - II МЕСТО

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

 

 

Општинско такмичење из фудбала

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕВОЈЧИЦЕ - II МЕСТО

ПЕТИ И ШЕСТИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - III МЕСТО

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - III МЕСТО

 

 

Општинско такмичење из гимнастике

I-IV РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

 

Градско такмичење из гимнастике

I-IV РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

 

Међуокружно такмичење из гимнастике

I-IV РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - I МЕСТО

 

Републичко такмичење из гимнастике

I-IV РАЗРЕД ДЕЧАЦИ - II МЕСТО

 

 

Карате - Кате и борбе

МАРКО СТЕВАНЕТИЋ 6-4

Првак Србије у каратеу за 2002.годиште у категоријама: апсолутно и плави појас (класа Б)

Куп Београда - 1.место АПС

Куп Србије - 1.место АПС

Татами Куп Будимпешта - 3.место АПС

опширније ...

 

мај 2014.

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења Такмичења 2013-14