Josif Pančić

Такмичења 2011-12

ШКОЛСКА ГОДИНА 2011/2012

 

Републичко такмичење - Српски језик

II место

ДАНИЛО ЈАЊУШЕВИЋ 8-2

 

Републичко такмичење - Физика

III место

МИХАИЛО ГРБИЋ 6-6

 

Републичко такмичење - Историја

I место

ДАНИЛО ЈАЊУШЕВИЋ 8-2

 

Републичко такмичење - Француски језик

II место

МИХАЈЛО АРНАУТ 8-5

Похвала

ЈОВАНА МАТЕЈИЋ 8-6

 

Регионално такмичење и смотра научноистраживачког и уметничког стваралаштва талената из области математике

I место

ЈОВАНА БУГАРЧИЋ 7-4 - категорија истраживачких радова област математика
МИХАЈЛО НИКИТОВИЋ 6-2 - област математика

II место

УРОШ СТАНКОВИЋ 6-2 - област математика

III место

ЈОВАНА БУГАРЧИЋ 7-4 - област математика

 

 

Регионално такмичење и смотра научноистраживачког и уметничког стваралаштва талената из области географије

Градски ниво такмичења

I место

ЈОВАН МИТИЋ 8-1

III место

КРИСТИНА ПАНТЕЛИЋ 8-5

Републички ниво такмичења

II место

ЈОВАН МИТИЋ 8-1
КРИСТИНА ПАНТЕЛИЋ 8-5

 

 

ДЕЛФ А1

ЈОЦИЋ САРА
РАЛЕВИЋ ТИНА
ЖИГЕРОВИЋ МИНА
ЛАЗОВИЋ ТЕОДОРА
ЧАПРИЋ ЈОВАНА
ВИЈАТОВИЋ ДАВИД
ТОДОСИЈЕВИЋ САРА
СТОЈКОВИЋ НИКОЛА
ЋАЛИЋ ЛУКА
ДИНИЋ САЊА
ЈОВИЋ УРОШ
МЕДИЋ ЕЛЕНА
ИВАНОВИЋ УРОШ
ПУЉЕЗЕВИЋ ДАНИЦА

 

ДЕЛФ А2

АРНАУТ МИХАЈЛО
НЕМЕЦ МИОДРАГ
ПАВЛОВИЋ АНА
ЈОВИЧИЋ ТЕОДОРА
МАТЕЈИЋ ЈОВАНА
РАКИЋ НИКОЛА
ПАНТЕЛИЋ КРИСТИНА
ВУЛОВИЋ СЕЛЕНА
ПОПАДИЋ НАТАЛИЈА
ШЉИВИЋ ДАНИЦА
ТОПАЛОВИЋ ВАРЈА

 

 

Такмичење из информатике "Програмер Јуниор 2012"

Финалисти:

ПАВЛЕ НИКОЛИЋ 8-3
БОРИАН МАРКОВИЋ 7-3
ВЕСНА НИКОЛИЋ 7-6

опширније о такмичењу ...

 

 

ИНТЕРНАЦИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ У КАРАТЕУ


МАРКО СТЕВАНЕТИЋ 4-4

Златна медаља на такмичењу из каратеа на Љубљана опен-у

 

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Радови који су уврштени у Дечији октобарски салон

МАТИЈА БОЈОВИЋ 7-3 , Портрет, колаж
ИВАНА ЖИВАНОВИЋ 7-3 , Жена са колима, колаж
ДЕЈАНА ЈЕРЕМИЋ 6-2 , Поштанске марке, дрвене боје
АНА МИШИЋ 7-3 , Двоје, комбинована техника
ТЕОДОРА РАКИЋ 6-2 , Поштанске марке, темпера
ЛАЗАР СОРАК 7-3 , Портрет, колаж
АЛЕКСАНДАР ЋИРИЋ 7-3 , Портрет, колаж

 

 

Градско такмичење из атлетике

I место

БОЖИНОВСКИ МАРКО VI/4, штафета 4 x100м

КОЉА МАЛЕКОВИЋ VI/5, штафета 4 x100м

ВИКТОР МИЛЕНКОВИЋ V/6, штафета 4 x100м

ИГЊАТ ЈОВАНОВИЋ VI/1,штафета 4 x100м

АЛЕКСА УСКОКОВИЋ VI/6, штафета 4 x 100м

II место

ИГЊАТ ЈОВАНОВИЋ VI/1, кугла

III место

СЕРГЕЈ ЛОВРЕКОВИЋ, 300м

 

 

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења Такмичења 2011-12