Josif Pančić

Такмичења 2014-15

ЧЕСТИТАМО НАШИМ УЧЕНИЦИМА

на постигнутом успеху на општинским, градским и републичким такмичењима!

У школској 2014-2015.години ученици наше школе учествовали су на различитим такмичењима.
Као и сваке године, прва степеница такмичења је школски ниво, такмичења из различитих предмета организована у нашој школи. Они најуспешнији пласирали су се на општински ниво такмичења. Ту су се у знању борили са другарима из других школа на општини Чукарица. Наши ученици су са пуно знања и умења и са општинских такмичења донели одличне резултате и пласмане. Многи од њих имају шансу да се опробају и на градском нивоу такмичења и ту представе себе а и школу у најлепшем светлу. И даље им држимо палчеве да докажу свој максимум и донесу добре резултате.

Ево резултата са различитих такмичења по предметима:

 

 Републичко такмичење из физике

III МЕСТО

Радош Јојић, 6-2

 

 

Републичко такмичење из шаха

III МЕСТО

Лазар Ивић, 4-3

 

 

Градско такмичење у спортској гимнастици

I место

Марко Бурушић 4-5
Дамјан Дражовић 4-5
Стефан Такуја Ранђеловић 3-2

 

 

Завршно такмичење из математике - Архимедес

I место

Константин Чоловић, 3-3

 

 

Делф

Делф А1

Кораћ Јана

Обрадовић Јана

Баланџић Соња

Стефановић Александар

Грубор Маја

Милашиновић Милан

Марковић Јана

Стаменковић Андреј

Филиповић Алекса

Мирчић Јана

Трифуновић Нађа

Лазовић Петар

 

 

Делф А2

Радојевић Теодора

Раденковић-Живковић Петар

Муришић Лука

Чича-Поткоњак Корана

Алексић Ђорђе

Митровић Катарина

Вујаковић Николина

Бараћ Анастасија

Салом Таша

Шућур Соња

Николић Матија

Мартиновић Игор

Вујић Марко

Антић Михаил

Остојић Огњен

Виторовић Наталија

Банђур Никола

Вељковић Ива

Марковић Лазар

 

 

Делф Б1

Павловић Добрица

Опширније о испиту за полагање ДЕЛФ-а >>>

 

 

Градско такмичење из српског језика

 5.разред

II место

Наташа Јевтић, 5-3

III место

Марко Јањић, 5-6
Борис Николић, 5-6

 

6.разред

II место

Тијана Мијић, 6-4

III место

Јана Арсенијевић, 6-2

 

7.разред

II место

Исидора Ђоковић, 7-2

III место

Даница Петровић, 7-2

 

8.разред

 III место

Павлина Стојановић, 8-5
 
 

 

 Градско такмичење из енглеског језика

 8.разред

III место

Анастасија Младић, 8-1
 
 
 

 Градско такмичење из француског језика

8.разред

II место

Јелена Ивковић, 8-5
Милица Боснић, 8-3
 
 

 

Градско такмичење из математике

4.разред

I место

Василије Ивановић, 4-4

II место

Марко Попевић, 4-1

 

5.разред

II место

Андреј Јојић, 5-4

III место

Милица Бјеловук, 5-5
Милица Ивковић, 5-6
Анђела Томашевић, 5-6

 

 

 Градско такмичење из физике

  6.разред

 I место

Радош Јојић, 6-2

III место

Сара Црномарковић, 6-3

 

7.разред

 III место

Марко Стеванетић, 7-4 

 

 

Градско такмичење из биологије

  5.разред

 II место

Наташа Јевтић, 5-3
Марко Тамбурић, 5-2
Новак Коловић, 5-1

 III место

Алекса Вучинић, 5-5
Катарина Милојевић, 5-3
Ратка Шашић, 5-1

 

6.разред

 II место

Соња Баланџић, 6-3
Тијана Мијић, 6-4

 III место

Исидора Павловић, 6-4
Стефан Маринковић, 6-2

 

7.разред

 I место

Александар Стефановић, 7-1

 II место

Иван Љујић, 7-1
Алекса Радисављевић, 7-5
Алексеј Спречкић, 7-2

III место

Мирко Крстић, 7-6
Лена Стаменковић, 7-5

 

8.разред

  I место

Наталија Живадиновић, 8-4
Никола Гулас, 8-2

II место
Стефан Ферлан, 8-1

 

 

Градско такмичење из хемије

  8.разред

I место

Јелена Ивковић, 8-5

 

 

Градско такмичење из историје

7.разред

III место

Лука Муришић, 7-2
Исидора Ђоковић, 7-2

 

8.разред

I место

Никола Ђокић, 8-3

 

 

Градско такмичење из географије

7.разред

II место

Лука Муришић, 7-2
Никола Смоловић, 7-6

III место

Маја Грубор, 7-1

 

 

Златна сирена - градско такмичење

I место

Теодора Живковић (Соло), 6-6
Теодора Живковић, 6-6 и Анђела Омеровић, 6-3 (Дует)
Немања Лазић, 8-3 и Милица Јанковић, 8-3 (Дует)
 
II место

Илијана Трајковић (Соло), 3-2

 

 

Такмичење из информатике "Programer junior"

финалисти

Андреј Мирковић, 7-3
Александар Пауновић, 7-3
Петар Раденковић - Живковић, 8-6
Страхиња Станковић, 8-6


 опширније о такмичењу ...

 

 

"Најраспеванија одељенска заједница"

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

I место

одељење 4-2

 

Такмичење је одржано јубиларни 40. пут. Ученици су извели по две композиције по слободном избору, од којих је једна била изворна народна песма, а друга дечја забавна песма.

Мото такмичења је "Уз песму се лепше расте!". Циљ овог програма је да подстакне разредно певање свих ученика једног одељења као манифестације на којој доминирају распеваност, ведрина, спонтаност и међусобно уважавање и поштовање међу децом.

 

 

Ликовна култура

 Дечији октобарски салон

Матија Бојовић 7-3 – портрет, колаж
Ивана Живановић 7-3 – жена са колима, колаж
Дејана Јеремић 6-2 – поштанске марке,дрвене боје
Ана Мишић 7-3 – двоје, комбинована техника
Теодора Ракић 6-2 – поштанске марке, темпера
Лазар Сорак VII/3 – портрет, колаж
Александар Ћирић VII/3 – портрет, колаж

 

 

Општинско такмичење из српског језика

 5.разред

II место

Марко Јањић, 5-6
Марко Тамбурић, 5-2
Анђела Томашевић, 5-6

III место

Борис Николић, 5-6
Наташа Јевтић, 5-3

 

6.разред

I место

Радош Јојић, 6-2

II место

Сара Црномарковић, 6-3
Тијана Мијић, 6-4

III место

Исидора Павловић, 6-4
Јана Арсенијевић, 6-2

 

7.разред

II место

Исидора Ђоковић, 7-2

 

8.разред

 I место

Павлина Стојановић, 8-5
 
III место

Дина Павловић, 8-2
Софија Стојановић, 8-5

 

 

Општинско такмичење из математике

3.разред

II место

Михаило Митић, 3-1

III место

Стефан Миленковић, 3-5
Саша Павловић, 3-5

похвала

Илија Матић, 3-1
Вук Нектаријевић, 3-1
Александар Матејић, 3-2
Лука Викало, 3-6

 

4.разред

I место

Марко Попевић, 4-1
Василије Ивановић, 4-4

похвала

Ђорђе Паројчић, 4-3
Вукашин Сандић, 4-1
Петар Голубовић, 4-4
Зорка Божиловић, 4-6
Сара Марковић, 4-6
Павле Ковачевић, 4-2

5.разред

II место

Андреј Јојић, 5-4

III место

Милица Бјеловук, 5-5
Милица Ивковић, 5-6
Соња Шашић, 5-3
Анђела Томашевић, 5-6
Виктор Волиц, 5-1


 

6.разред

 II место

 Радош Јојић, 6-2

III место

Филип Петровић, 6-6

 

7.разред

III место

Марко Стеванетић, 7-4
Андреј Мирковић, 7-3

 

 

 Општинско такмичење из енглеског језика

8.разред

II место

Ана Бакоч, 8-1
 
III место

Јелисавета Недељковић, 8-4
Исидора Радусиновић, 8-2
Анастасија Младић, 8-1
Анастасија Радоњић, 8-6
Александра Тодоровић, 8-1
Лидија Зељић, 8-3
 

 

 Општинско такмичење из француског језика

8.разред

II место

Јелена Ивковић, 8-5

  III место

Ана Бакоч, 8-1
Милица Боснић, 8-3

 

 

Општинско такмичење из физике

 6.разред

 I место

Радош Јојић, 6-2

III место

Сара Црномарковић, 6-3

 

7.разред

I место

Марко Стеванетић, 7-4

 

8.разред
 
III место

Андреј Гаврић, 8-6

 

 

Општинско такмичење из биологије

 5.разред

I место

Наташа Јевтић, 5-3
Ратка Шашић, 5-1
Новак Коловић, 5-1
Марко Тамбурић, 5-2

II место

Алекса Вучинић, 5-5
Катарина Милојевић, 5-3

 

6.разред

I место

Исидора Павловић, 6-4
Соња Баланџић, 6-3
Тијана Мијић, 6-4

II место

Јана Арсенијевић, 6-2
Стефан Маринковић, 6-2
Сара Црномарковић, 6-3

 

7.разред

I место

Алекса Радисављевић, 7-5
Лена Стаменковић, 7-5
Александар Стефановић, 7-1
Иван Љујић, 7-1

II место

Мирко Крстић, 7-6
Алексеј Спречкић, 7-2

 

8.разред

 I место

Никола Гулас, 8-2
 
II место

Стефан Ферлан, 8-1
Наталија Живадиновић, 8-4
Добрица Павловић, 8-1

 

 

Општинско такмичење из географије

7.разред

II место

Маја Грубор, 7-1
Лука Муришић, 7-2
Никола Смоловић, 7-6

 
8.разред
 
II место

Јована Петровић, 8-6
 

 

Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања


Енергетика - 8.разред

I место

Михајло Станишић, 8-5

II место

Владимир Алемпијевић, 8-2


Ваздухопловно моделарство

8.место

Михајло Михајловић, 8-3

10.место

Петар Јевтић, 8-2


Ракетно моделарство

III место

Емилија Вуковић, 8-4

5.место

Иван Кликовац, 6-3


Папирно моделарство 5.разред

4.место

Анђела Пантелић, 5-1

8.место

Милица Бјеловук, 5-5

9.место

Марко Јовановић, 5-1


Аутомоделарство

I место

Ђорђе Станковић, 5-1



Општинско такмичење из историје

5.разред

II место

Мина Вучуревић, 5-3
Борис Николић, 5-6
Филип Цветковић, 5-3
Анђела Томашевић, 5-6
 
III место

Марко Ђурић, 5-6
Алекса Вучинић, 5-5
 

7.разред

II место

Исидора Ђоковић, 7-2 (најбоља на општини)
Лука Муришић, 7-2 (најбољи на општини)
 
III место

Михаило Бургић, 7-2
Матеја Алексић, 7-1
 

8.разред

II место

Никола Ђокић, 8-3
 
 
 

Општинско такмичење из хемије

7.разред

II место

Горан Ковачевић, 7-5
Андреј Мирковић, 7-3
Мирко Крстић, 7-6
Никола Зивлак, 7-1
 
III место

Александра Којић, 7-3
 

8.разред

III место

Наталија Живадиновић, 8-4
Јелена Ивковић, 8-5
 
 
 
 
Општинско такмичење из физичког васпитања

ОДБОЈКА

VII И VIII РАЗРЕД – ДЕЧАЦИ – 2. МЕСТО

VII И VIII РАЗРЕД – ДЕВОЈЧИЦЕ – 1. МЕСТО

 КОШАРКА

VII И VIII РАЗРЕД – ДЕЧАЦИ – 2. МЕСТО

 РУКОМЕТ

V И VI РАЗРЕД – ДЕВОЈЧИЦЕ – 2. МЕСТО
 
 
 

Златна сирена

I место

Илијана Трајковић (Соло), 3-2
Теодора Живковић (Соло), 6-6
Теодора Живковић, 6-6 и Анђела Омеровић, 6-3 (Дует)
Немања Лазић, 8-3 и Милица Јанковић, 8-3 (Дует)
 
I Б место

Немања Лазић (Соло), 8-3
 
 
 

Мали Пјер

II место

Сара Спасојевски, 5-6
 
 

мај 2015.

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења Такмичења 2014-15