Josif Pančić

Слободне активности

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ - МЛАЂИ РАЗРЕДИ

Име и презиме учитеља

Слободне активности

Јован Мицић

Спортска секција
Ликовна секција

Снежана Милаковић-Лакић

Спортска секција
Ликовна секција

Гордана Симовић

Спортска секција
Ликовна секција

Споменка Марковић

Спортска секција
Ликовна секција

Невена Опалић

Спортска секција
Ликовна секција

Сузана Милаковић

Спортска секција
Ликовна секција

Маја Марковић

Спортска секција
Ликовна секција

Ивана Марковић

Математичка секција
Ликовна секција

Љиљана Јованоски

Математичка секција

Данијела Максимовић

Спортска секција
Ликовна секција

Мирјана Ђукаловић

Спортска секција
Ликовна секција

Ива Иванчевић Илић

Математичка секција
Ликовна секција

Зоран Гаврић

Спортска секција
Математичка секција

Радмила Жежељ-Ралић

Драма и покрет
Литерарна секција

Бојана Плавшић

Спортска секција
Ликовна секција

Јована Калезић

Спортска секција

Сандра Мирчић

Ликовна секција
Новинарска секција

Татјана Филиповић

Ликовна секција
Новинарска секција

Радмила Вукић

Математичка секција

Сандра Планић

Ритмичка секција

Јасмина Ђорђевић

Драмска секција

Драгана Мирковић

Математичка секција

Силвана Лазић

Рецитаторска секција

Мирјана Ковачевић

Ликовна секција

 

СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ - СТАРИЈИ РАЗРЕДИ

Име и презиме наставника

Слободне активности

Бојана Орбовић Рецитаторска секција
Граматичка секција

Игор Петковић

Математичка секција

Оливера Крстић

Енглески језик

Ивана Јовановић

Енглески језик

Ивана Милисављевић

Енглески језик

Марија Панић

Енглески језик

Маја Веселиновић

Енглески језик

Катерина Новаковић

Француски језик

Милосав Дабетић

Француски језик

Даринка Одабашић

Француски језик

Славица Радојчић

СНА - Чувари природе

Славољуб Васић

Папирно моделарство
Саобраћај

Мирослав Радић

Ракетно моделарство
Енергетика

Милан Милојевић

Авиомоделарство
Бродомоделарство

Александра Обрадовић

Пољопривреда
ИКТ

Данка Петровић

Папирно моделарство
Аутомоделарство

Драгана Ристић

СНА - Цртање, сликање
и вајање

Ана Живковић

Ликовна секција

Ирена Пашић

СНА - Цртање, сликање
и вајање

Радмила Јовићевић

Спортска секција

Радоје Гледовић

Спортска секција

Милица Белаћевић

Спортска секција

Зоран Илић

Спортска секција

Марија Петровић

Спортска секција

Петра Стојковић

Музичка секција

Тања Маћејка Трајковић

СНА - Хор и оркестар
Хор и оркестар старијих разреда

Милица Ракић

Музичка секција

Маријана Додовић Копања

Верска секција

Данијела Бојковић

Културно уметничка секција

Марија Николић

Грађанска секција

 

Ви сте овде: Почетна Настава Слободне активности